Sohbet Beach Otel

Düğün

Hayatınızın en önemli ve en özel günlerinden biri olan düğününüzü unutulmaz kılmak için hizmetinizdeyiz. Sohbet Beach Otel Altınoluk olarak denize sıfır konumumuz, doğa ile iç içe olan bahçemiz, kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin tercihi olmaya devam ediyor. Sıcak ve samimi bir ortamda düğün yapacağınız bahçemizde her anlamda kusursuz bir gün sizi bekliyor olacak. Düğün sektöründe uzun yıllardan beri faaliyet göstermenin verdiği tecrübe ile unutulmaz anlarınızın mimarı oluyoruz.

Doğa manzaralı olan, açık alanımızda 1000 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Yer kalacak mı acaba stresine girmeden bütün sevdiklerinizi düğününüze çağırabilirsiniz. Bahçemizde istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyoruz. Bu konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.

Organizasyon sorumlumuz düğünden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlama şansınız oluyor. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir düğün günü geçirmek kalıyor.

Çiftlerimize ve konuklarınıza kaliteli hizmet vermek için çalışıyoruz. En önemlisi hayatınızda bir kez yaşayacağınız gecenin özel olmasını ve akılda kalmasını sağlıyoruz. Bu işin tecrübesine ve bilgisine sahip bir ekip ile çalışıyoruz. Unutamayacağınız organizasyonlar yaparak fark yaratıyoruz.

Misafirlerinizle birlikte konforu hissedebileceğiniz mekânımızda kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için çalışıyoruz. Tüm davetlilerinizin isteklerine cevap verecek enerjik ve esnek yapımızla kaliteli yemek ve içecek servisi sağlıyoruz.

Salonumuza özel hizmet veren fotoğrafçılarımız en güzel anlarınızın çekimlerini düğün boyunca kesintisiz sürdürüyor. Konuklarınız isterlerse uygun fiyatlarla çekilen toplu fotoğrafları alıp ömür boyu saklayabilir.

Rahatça düğün zamanınızı bekleyip son hazırlıklarınızı yapacağınız gelin odamız da çiftlerimiz için konforlu yapısıyla sizi bekliyor.

Düğün dışında açılış, kına, doğum günü, sünnet düğünü ve daha nicesini düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetlerimize göre şekillendiriyoruz.